Eresense

Eresense, Istanbul Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde 2009 yılından beri faaliyet gösteren, GPRS telemetri ve GPS takip sistemleri üzerinde uzmanlaşmış bilgi teknolojileri şirketidir. Eresense tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde GPRS uzaktan kontrol, GPS tabanlı varlık takipleri, filo yönetimlerine yönelik tasarımlar ve ürünler yapmaktadır.Yakıt Otomasyon Sistemleri (Akaryakıt Otomasyonu), Eresense Elektronik'in şantiye otomasyonu bünyesinde en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Eresense’nin en büyük avantajı uzaktan algılama ve kontrole yönelik donanım ve yazılımları kendi bünyesinde tasarlayabilecek uzmanlığa sahip kadrolardan oluşmasıdır.Telemetri ve takip sistemlerimiz çok yüksek hassasiyette varlıklarınızı konumlandırmalarına ek olarak hızlı ve güncel sıcaklık, hız, rota, çevresel veya tasarıma yönelik bilgi akışını sağlayabilmektedirler. Şirketimiz mobil varlıklarınızı kontrol altında tutabilmek, tüm günlük 24 saat hareketlerini izleyebilmenize olanak verecek şekilde telemetri ve takip uzmanlıklarına sahiptir.

Piyasaya sürekli olarak çıkardığımız ileri teknolojideki ürünlerle, Eresense, GPRS telemetri ve GPS takip sistemlerinde öncü ve lider şirket olma hedefiyle hareket etmektedir. Bu amaçla sürekli olarak uluslararası GPS ve telemetri çözümleri konusunda çözümleri irdelemekte ve Türkiye için en uygun olanları kendi ürün sepetimize katmaktayız. Bu sayede Eresense şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri esnek olarak sunabilme yeteneğine sahip olabilmektedir.

Eğer sizde şirketiniz için araç takip ve uzaktan kontrol sistemlerini devreye almak istiyorsanız, bu konuda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile hayatızı kolaylaştımaya sizi de davet ediyoruz. Başvurunuz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmek ve sizin için en iyi çözümü bulabilmek için GPS takip ve GPRS telemetri konusunda ihtiyacınız olan tüm teknik bilgiyi bir eğitimci hassasiyetiyle verebilmeyi işimizin en önemli parçası olarak görüyoruz. Bunun için sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Eresense